NEW DAWN v České republice

v České republice
Přejít na obsah
HOSTÉ 2019
O. Petr Beneš
farář v brněnských Židenicích, člen vedoucího týmu i spolku New Dawn CZ. Pro svou schopnost předávat hluboká sdělení s nadhledem a humorem sobě vlastním, je oblíbeným mluvčím. Je také mj. vedoucím dětské charismatické konference v Brně.
Jeff Scaldwell
bývalý protestantský pastor, nyní vede službu Father's House Europe a semináře zaměřené na Boží lásku a Boží otcovské srdce. Byl hlavním hostem charismatické konference v Brně v r. 2016.
Gary Stephens
je představený komunity Kníže Pokoje (Prince of Peace) v anglickém Liverpoolu a vedoucím konference New Dawn ve Walsinghamu. Přednáší na konferencích jak v Anglii, tak v zahraničí. Je také zapojen do duchovní služby ve vězení. Je ženatý a má sedm dětí.
P. Šebestián Smrčina OFM
františkán a farář v Moravské Třebové. Kromě služby ve farnosti a komunitě bratří, se věnuje lidem na okraji společnosti a bezdomovcům. Mnozí z těchto lidí našli v klášteře domov. Za tuto činnost mu byla udělena cena Laskavec Nadace Karla Janečka.
P. Dominik Markoš
farář ze slovenské Sliače. V rámci evangelizace cestuje po celém světě.
P. Karol Matlok MIC
pochází z Polska, v naší zemi působí v kongregaci Mariánů v pražské Hostivaři. Zapálený misionář, jehož srdce hoří pro obnovu v Duchu svatém.
Enda Devine
laický misinonář původem z Irska, nyní žije v Londýně, za který se aktivně modlí v rámci Prayer for a City. Je také vedoucím Westminster Charismatic Day of a Renewal.
Peter Krajniak
aktivní laik ze slovenského Martina. Během těžké nemoci prožil „druhé“ obrácení, nyní se věnuje jako nemocniční kaplan nemocným, slouží také přímluvnou modlitbou.
© 2015 - 2020 NEW DAWN v České republice | Designed by proGras | Created by Martin Mikita | Hosted by WebSupport
PŘIJĎTE A ZAŽIJTE SÍLU DUCHA SVATÉHO
Návrat na obsah